صفحه خانگی|افزودن به علاقه مندی ها
 
 
» مطالب برای 1394 سال
تبلیغات
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

بیماری ms

توسط: adminmehdi در 29-04-1394, 15:58
یک اختراع کرده بودم بنام دستگاه جاذب رطوبت قابل نصب بر تخت بیماران و در سال 86 ، 350000 تومان به استاندارد پزشکی ایران دادم و آن را استاندارد کردم. شما تصور کنید بیماری زخم دارد و آن را پوشک کنند.
باکتری ها از کانال زخم وارد خونش می شوند و یا بیمار معلولی که عادت ماهانه دارد پوشک کنند باز باکتری ها وارد رحم بیمار می شوند این دستگاه که اکنون سایز کوچک آن 35 لیتر در دقیقه از زیر بیمار هوا را به بیرون میفرستد و بزرگ آن در خانه سالمندان که از اینگونه بیماران دارند به صورت مرکزی با 15 تشک قابل نصب است . یکی از آن را برده بودم منزل یک بیمار برای نصب جوان 27 ساله ای ، از پدرش سوال کردم فرزند شما چرا اینگونه است؟ پدرش گفت پیش دانشگاهی بود یک روز آمد منزل گفت پای تخته کلاس بودم هر کاری کردم دستم پایین نیامد. بچه ها دستم را پایین آوردند و حالا فقط گردنش کار میکند. تحقیق از اینجا شروع شد این بیماری چیست؟و چگونه بوجود می آید؟ و چگونه می توان جلوگیری کرد؟ مرکز فرماندهی بدن مغز است و پیام از طریق سلول های عصبی از نخاع به تمام نقاط بدن می رسد سلول های بدن با تقسیم میتوز (تقسیم چهارتایی) بوجود می آیند و پس از اتمام چرخه ی سلولی از بین میروند تنها سلولی که از بدو تولد تا پایان عمر با انسان میماند سلولهای عصبی هسستند ،با رشد بدن بزرگ می شوند اما نمیمیرند. خداوند متعال سرباز هایی آفریده بنام آنتی بادی که کنار سلول های عصبی هستند کخ با عوامل بیگانه که وارد بدن میشوند مبارزه می کنند. مانند کارگران زنبور عسل در کندو . سلول عصبی دارای یک روکش بنام غلاف میلین می باشد .هنگامی که این سلول ها روکش خود را از دست میدهند مانند سیم برقی می شود که روکش خود را از دست بدهد بناراین پیام عصبی نمیتواند منتقل شود و ام اس شروع می شود . حالا معلوم نیست حمله از کدام قسمت صورت گرفته اگر در مغز صورت بگیرد و قسمتی از بدن و در نخاع هم بستگی دارد به کدام قسمت نخاع حمله شود . طی تحقیقات صورت گرفته این بیماری در خط استوا کم و هرچه به طرف شمال کره زمین پیش برویم شیوع این بیماری بیشتر می شود
و به مواد غذایی نیز بسستگی دارد. در ایران قبلا در تهران از هر 100 هزار نفر 40 نفر و حالا به 60 نفر رسیده است و در جزایر اسکاندیناوی به 100 نفر رسیده است.
طی تحقیقاتی متوجه شدم این بیماری ارتباطی به گلو دارد و مصرف آنتی بیوتیک دارد. هنگامی انسان آنتی بیوتیک مصرف کند باکتری ها کشته می شوند مثل اینکه آنتی بادی هم کشته می شوند تا لنفوسیت ها آنتی بادی جدیدی درست کند. اگر انسان غذای فاسد و مانده و کنسروجات و فست فود مصرف کند. این مواد وارد سلول عصبی شده و چون سربازی (آنتی بادی) ندارد، سلول عصبی روکش خود را از دست میدهد و وقتی بجای اکسیژن ، دی اکسید کربن وارد میشود. اینجا نقطه ی آغازگر ام اس است. و قسمتی از بدن از کار می افتد .
مغز فرمان می دهد اما پیام به عضو نمیرسد.
و حتی ممکن است فساد در یک سلول عصبی همسایگان را نیز منتقل کند و چون پیام در سلول عصبی از نوع شیمیایی است اثر مستقیم در مصرف مواد غذایی دارد در مورد درمان آن فکر میکنم ماده ای مثل موم که تجزیه پذیر نیست و درصدی فیبرو نیز در برابر آفتاب کمی فعالیت کردن که سموم از طریق عرق خارج می شود، قابل بررسی و تحقیق می باشد.

دستگاه تصفیه هوای داخل اطاق خودرو

توسط: adminmehdi در 26-04-1394, 11:45
هدف از ساخت این اختراع:
ماشینهای قدیمی ، خودرو ها و تجهیزات راهسازی و تراکتور های کشاورزی در هنگام کار ضمن اینکه گردوخاک داخل اطاق آمده و راننده را بیمار میکند در زمستان و تابستان سرما و گرمای شدیدی را متحمل می شوند. این دستگاه ضمن اینکه فشاری را به خودرو وارد نمیکند در زمستان گرم و در تابستان خنک و هوا ر پاک کرده داخل اطاق میدهد.
ضمنا دو ماه جهت بررسی اولیه روی یک خودرو پیکان نصب بوده است.
 شرکت فشارشکن کاشان .
1.1